KONST / Litografier / Färglitografi 11391112
nr 1139 1112
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Charles Sjöholm (f. 1933), Mälarpaviljongen, Stockholm, 5/290, signerad, motivet: 47x57
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 20:10:37
18/10 15:00:59
23 okt
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm